O nás

AgiPro s.r.o. je poradenská společnost poskytující konzultační a kreativní služby malým a středním podnikům v oblastech:

Historie

Společnost AgiPro s.r.o. byla založena v lednu 2007 dvěma společníky (Václavem Jirsíkem a Jiřím Rusňákem). Z počátku se společnost zaměřovala na tvorbu internetových stránek pro malé a střední podniky. V této době již společnost vlastnila a dále rozvíjela vlastní redakční systém TEXTIS ve verzi 1.0.

Během následujících let se činnost společnosti rozrostla o vývoj e-shopů, vnitropodnikových systémů (skladový a prodejní systém pro bazary, vnitropodnikový systém pro spedice) a konzultační činnost. Redakční systém byl průběžně rozvíjen a rozšiřován novými technologiemi. Postupně prošel zásadními změnami ve verzích 1.5, 1.75 a v aktuální verzi 2.1.

Jak s lety rostly naše znalosti a zkušenosti, staly se informace tím nejcennějším, co máme. To vedlo ke změně směru našeho podnikání a na začátku roku 2013 prošlo AgiPro transformací. Současným hlavním zaměřením je konzultační činnost v oblasti analýzy, návrhu, tvorby a rozvoje webů, portálů a internetových aplikací. Doplňující činností je samotná realizace webů a portálů.